бренд кондиціонерів і теплових насосів mycond | Техком-Сервис, системы безопастности, автоматизации, кондиционирования, локальные сети, киев

бренд кондиціонерів і теплових насосів mycond

        Повернуться назад

Штаб-квартира компанії MYCOND Limited (Великобританія) знаходиться в столиці Сполученого Королівства – Лондоні.

Міжнародна компанія MYCOND Limited веде постійну роботу над інноваційними розробками, модернізацією, аналізом і вивченням світового ринку кліматичних систем. Робота компанії, в основному, орієнтована на зовнішній ринок. Під маркою MYCOND виробляється енергоефективне та якісне обладнання за відносно не високою ціною.

     історія

     Бренд MYCOND має значний досвід роботи на ринку кліматичного обладнання. Сьогодні мета компанії – об'єднати під однією маркою кращі розробки в сфері кліматичного обладнання. Для цього розроблена спеціальна стратегія співпраці з кращими виробниками.

     MYCOND співпрацює з перевіреними, великими заводами, розташованими по всьому світу (Європа, Азія, США), що дозволяє якісно і своєчасно втілювати в життя всі розробки, а також випускати технологічне та конкурентне обладнання.

     Обладнання MYCOND випускається на тих же виробничих лініях, що й агрегати від відомих світових виробників: Mitsubishi Heavy (Японія), Sabiana (Італія), Hidros (Італія), LG (Корея) та інші.

Аналітичним центром компанії MYCOND була розроблена спеціальна система тестування та сертифікації MQM. Чітко прописані стандарти якості – кожну готову одиницю перевіряють фахівці компанії MYCOND безпосередньо на всіх виробничих майданчиках.

   Сучасна структура компанії включає такі відділи:

   Аналітичний (моніторинг ринку і моментальне реагування на виникаючі тенденції);

   Науково-дослідний (розробка нових технологічних рішень у сфері контролю клімату);

   Стандартизації та сертифікації (визначення відповідності продукції, що випускається, світовим і регіональним стандартам якості);

   Тестування (співробітники відділу проводять ретельні випробування устаткування, що випускається, домагаючись найвищих показників міцності, продуктивності та економічності);

    Сервісний центр (фахівці високої кваліфікації забезпечують сервісне та гарантійне обслуговування агрегатів, що випускаються під маркою MYCOND).

     НАПрями діяльності – розробка та виробництво обладнання для:

Вентиляції

Кондиціонування

Осушення та зволоження повітря

Опалення

Систем автоматизації