бренд теплових насосів weger | Техком-Сервис, системы безопастности, автоматизации, кондиционирования, локальные сети, киев

бренд теплових насосів weger

  Повернуться назад

Weger – європейський виробник високоякісного вентиляційного обладнання, а також припливно-витяжних систем і систем рекуперації. Компанія Weger еволюціонувала від виробника аксесуарів для вентиляційного обладнання (для приточно-витяжних установок) до одного з найсучасніших заводів з виробництва систем вентиляції. Заводи компанії оснащені передовими системами лазерної обробки металу.

історія

Компанія була заснована в 1977 році та первісною сферою її діяльності було будівництво.

Місцем заснування молодої компанії можна вважати Південний Тіроль. Тут був напрацьований досвід виробництва повітропроводів та аксесуарів для вентиляційних систем. Слідом за цим засновано перше виробництво високоякісних систем кондиціонування повітря.

Однією з вдалих розробок у цій галузі була серія DIWER, представлена публіці в 1992 році. Сьогодні традиції цієї серії проводжує лінія DIWER EVO.

Новими форвардами від Weger є також серії DIAMANT і MUNDARIA, попередниками яких була все та ж серія DIWER.

В 1999 році частина зростаючого виробництва з Північного Тіролю (Австрія) була перенесена в Угорщину, Ясароксаллаш. Основний завод, як і раніше, розташований в місті Кінс та є одним з найсучасніших виробництв в Європі.

Weger – компанія з більш ніж 35-річним досвідом у сфері виробництва припливно-витяжних установок. Сьогодні керівництво компанії незмінно орієнтовано на інновації та розробку все більш досконалих рішень у сфері вентиляції та кондиціонування повітря.

про засновників

Біля витоків компанії стояв Вальтер Вегер, в гаражі якого і почалось виробництво повітропроводів та іншого обладнання. Завдяки діяльному характеру та підприємливості цієї людини невелика фірма перетворилась на великий європейський бренд, визнаний у всьому світі.

ГЕОГРАФія

Виробничі потужності компанії розташовані в Австрії та Італії, а також в Угорщині (Ясароксаллаш). Головний офіс компанії базується в місті Мюнхен (Баварія).

Основні заводи розташовані в містах Ратфільд (Північний Тіроль, Австрія) і Лієнц (Східний Тіроль, Австрія), а також у місті Кінс (Південний Тіроль, Італія).

Зовсім недавно продукція Weger отримала прямий вихід на український ринок. Тепер вітчизняні будівельні компанії можуть повною мірою оцінити істинно німецьку якість від цього бренду.

ЦИФРи

1 з 11 членів RAL RLT, організації з високими вимогами до якості обладнання, що виробляється

3 повноцінних заводи

20% обігу компанії складають продажі в Швейцарію, наступний стратегічний партнер – Східна Європа

60% товарообігу становить виробництво обладнання на внутрішній ринок Німеччини

35 років успішної роботи в сфері виробництва вентиляційного обладнання

НАПрями діяльності

Повітрооброблююче обладнання (припливно-витяжні системи, аксесуари для систем вентиляції)

Фільтри та системи очищення повітря для професійних кухонь

СЕРТИФікація

Сертифікат ISO 9001-2000

Член RAL RLT – постачає свою продукцію не тільки по Німеччині, але і в інші країни